warsztaty dla uczelni
i studiów mba
Oferujemy kursy dla studentów, słuchaczy studiów podyplomowych oraz kadry dydaktycznej i pracowników administracyjnych.

case study

warsztaty dla MBA/DBA

Podczas zajęć na studiach MBA/DBA w Collegium Humanum oswajamy się z niepewnością oraz odkrywamy własne nawyki i schematy działania w niezaplanowanych sytuacjach. Poprzez narzędzia improwizacji stosowanej rozwijamy swoją inteligencję emocjonlaną i elastyczność działania w świecie VUCA.

Adam Kampa, Prezes Zarządu, Nowe Jaworzno Grupa TAURON

"Zajęcia z improwizacji stosowanej doskonale korespondują z wyzwaniami, jakie niosą obecne czasy. Nie jesteśmy w stanie przygotować planu na wszystkie czekające nas zmiany i zdarzenia, ale jesteśmy w stanie przygotować się na to, aby płynnie reagować i improwizować. Zajęcia wzmocniły moją czujność w zakresie aktywnego i głębokiego słuchania. Niezmiernie ważna jest też otwartość na abstrakcyjne pomysły i błędy, co było dane nam przećwiczyć w trakcie zajęć."

warsztaty dla MBA
warsztaty 
dla managerów

naturalne wystąpienia publiczne

Zajęcia z technik prezentacyjnych dla studentów PJATK mają na celu rozwój kompetencji związanych z wystąpieniami publicznymi. Koncentrujemy się na niwelowaniu stresu oraz lęku przed mówieniem do ludzi, jednoczneśnie pracując nad pewnością siebie oraz narzędziami, dzięki którym nasza prezentacja może być lepiej dopasowana do odbiorców.

Olga, studentka Sztuki Nowych Mediów

"Zajęcia były bardzo przyjemne, poprzez zabawę i pozornie nieistotne zadania można było odczarować koszmar, jakim jest dla większości z nas prezentowanie przed publicznością."

wystąpienia publiczne
zadaj pytanie

rozwój kompetencji miękkich

Cykl 8. zajęć skoncentrowanych na kompleksowym rozwoju kompetencji miękkich przydatnych w rozmowach kwalifikacyjnych. Rozwijaliśmy pewność siebie, zdolności komunikacyjne, opanowywanie stresu, entuzjazm, współpracę oraz reakcje na niezaplanowane pytania. Kurs odbywał się w języku angielskim we Wrocławiu i Warszawie.

Cristiano Sgobba, Master Europei Alumni

"I think that the impro class are very useful to improve self confidence and communication skills. Are also very important to improve the problem solving capacity and teamwork. It was the best part of my postgraduate course with Master Europei."

trening soft skills
zadaj pytanie

Opinie uczestników naszych warsztatów:

Takie zajęcia powinny odbywać się na każdej uczelni zarówno na etapie studiów licencjackich jak i magisterskich. Nie tylko pomagają rozwinąć się jeśli chodzi o wypowiedź ale też zwiększają pewność siebie i chęć współpracy co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Zwłaszcza w przypadku branży, do której należy mój kierunek. To były zajęcia, które z wielką chęcią powtórzyłabym jeszcze raz.

Eliza Kołeczek, SNM, MGR, PJATK

It was wonderful living this experience! It’s unusual but it’s really interesting to discover how these classes can be useful for the future. I learned I like making mistakes because I’m human, I discovered that perfection doesn’t exist and now I feel more confident about myself. I’ll recommend it to everyone.

Elisa, Master Europei Alumni, Master Europei

Warsztaty, w których miałam przyjemność uczestniczenia są dobrym, wartościowym narzędziem i bardzo przydatnym w pracy. Pozwoliły na otwartość i swobodę w gronie nieznanych osób i zwiększyły moje poczucie docenienia znaczenia i możliwości wykorzystania w życiu i pracy improwizacji.

Elżbieta Gnyp, wykładowczyni PJATK w Warszawie.

Ćwiczenia, które były zabawą, miały odniesienie to rzeczywistości, do pracy, relacji z ludźmi. Praktyczne podejście to wielka zaleta tych warsztatów. Super były "psychologiczne pogadanki" między kolejnymi ćwiczeniami. Z warszatów wychodzi się z energią 500%, kompletnie zmieniają podejście do komunikacji, pracy w zespole. Takie zajęcia powinien mieć każdy obowiązkowo!!! Każde ćwiczenie mi się podobało.

Paweł, Uczestnik warsztatów impro na UOUW, UOUW

Zajęcia IMPRO były świetnym doświadczeniem. Uczestniczyłem w podobnym warsztacie w przeszłości "przedkowidowej" i ciekawiło mnie, jak można zorganizować i poprowadzić warsztat zdalny. Jestem mile zaskoczony efektywnością i jakością warsztatów. Bart potrafił zaangażować grupę nieznających się wcześniej osób do wspólnej pracy. W ciągu 2 godzin staliśmy się zespołem, efektywnie rozwiązującym postawione przez prowadzącego zadania. A do tego w bardzo kreatywny sposób. Improwizacja w służbie efektywności i zespołowości? Dlaczego nie? Jestem na tak!

Grzegorz Cysewski, wykładowca PJATK

Bezstresowo, profesjonalnie i jak najbardziej wartościowo - naprawdę warto :)

Maciek Chodziutko, Student Studiów Podyplomowych Politechniki Białostockiej

Blog

zapisz się na newsletter

aby otrzymywać informacje o nowych kursach i promocjach.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Oto nasza polityka prywatności.
Gotowe! Dopisaliśmy Cię do listy mailingowej.
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.