Warsztaty dla osób indywidualnych
Rozwiń swoje kompetencje międzyludzkie, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu.

najbliższe warsztaty dla osób indywidualnych

Warsztaty I'MPRO IMPRO - weekend - Warszawa

zajęcia stacjonarne (weekend)
termin: 2-3.12 - warsztaty weekendowe
godziny: 11:00 - 17:00
lokalizacja: Warszawa
Szczegóły

Opinie uczestników naszych warsztatów:

polecam wszystkim, introwertykom również

"Warsztaty improwizacji pokazują jak radzić sobie z niespodziewanymi sytuacjami, bez przygotowywania się, ale działając z empatią i otwartością. Rozwijają umiejętności komunikacji, współpracy i kreatywnego myślenia. Uczą uważności na innych, ale przede wszystkim siebie i swoje emocje. A to wszystko osadzone w biznesowym kontekście, z dużą dawką humoru i treningiem wdzięczności na początku każdych zajęć :) Polecam wszystkim, introwertykom również ;)"

Ewa Ogrodowska, Junior UX Designer, Allegro

warsztaty otwarte
voucher na prezent

elastyczna komunikacja w zależności od sytuacji

Nieodłączną cechą projektowania jest niepewność i zmiana, szybko zmieniające się warunki rynkowe, oczekiwania klientów oraz trendy wymagają nowych kompetencji. Myśląc o roli projektanta w nowych, niepewnych czasach szukałem metod umożliwiających „elastyczną komunikacje” w zależności od sytuacji oraz narzędzi wspierających zespoły w tworzeniu nowych produktów i usług ciągle zmieniającym się otoczeniu.

Jan Wardecki, Service Designer, BNP PARIBAS

"Zajęcia z improwizacji stosowanej online były niezwykle praktyczne, intensywne i inspirujące. Dzięki udziałowi w zajęciach nauczyłem się zwiększać osiąganie celu w niepewnych i nieoczekiwanych sytuacjach zarówno podczas warsztatów jak i spotkań biznesowych. Zajęcia z improwizacji pozwalają wejść na zupełnie inny poziom komunikacji zespole czy grupie warsztatowej."

warsztaty otwarte
voucher na prezent

większa pewność siebie

"Warsztaty z improwizacji z I'MPRO IMPRO powinny być obowiązkowe jak podatki :) Improwizacja dla mnie to elastyczność myślenia, umiejętność reakcji na zmieniającą się rzeczywistość. To także otwartość na drugiego człowieka. Dzięki zajęciom poczułam większą pewność siebie. Nauczyłam się też uważności na innych - to świetne miejsce, żeby doświadczyć, jak różni jesteśmy, a jednocześnie, jak ogromną wartość wnosimy :) Dzięki Bart!"

Dorota Sielaszuk, Digital Media Insight&Innovation Team Leader, Performance Media

warsztaty otwarte
voucher na prezent

odkrywamy nieznane, aby działać skuteczniej

Zdecydowałam się pójść na warsztaty impro aby rozwinąć swoją umiejętność sprawnego i efektywnego radzenia sobie na nieznanym terenie - zarówno w codziennych jak i ważnych sytuacjach biznesowych.

Magda Biernacka Business Development Manager, BCD Meetings & Events

"To nie są warsztaty dla ludzi szukających zwykłych szkoleń czy jednostronnych wykładów. Tu jest ogień, zaangażowanie, praktyka, obserwowanie siebie i innych w różnych kontekstach. Uczymy się ze sobą i od siebie. Razem odkrywamy nieznane i niepewne. To, co każdy z nas wyniósł z tych warsztatów jest pracą całej grupy, a nie tylko tej jednej osoby. To jest właśnie niesamowite!"

warsztaty otwarte
voucher na prezent

spontaniczność na niezaplanowane sytuacje

"Zajęcia improwizacji z I'MPRO IMPRO były dla mnie bardzo otwierającym doświadczeniem z perspektywy spontaniczności do niezaplanowanych sytuacji. Świetne połączenie zabawy, aspektów psychologicznych, emocjonalności i współpracy, które są tak istotne w codziennym życiu: w relacjach z ludźmi, w pracy czy biznesie."

Rafał Dołęga, Software Engineer, PLUR Software House

warsztaty otwarte
voucher na prezent

prezenty i vouchery podarunkowe

voucher podarunkowy

Podaruj bliskiej Ci osobie voucher na kurs improwizacji stosowanej. Voucher jest ważny przez 1 rok od zakupu na dowolny termin kursu podstawowego. Voucher zostanie wysłany po opłaceniu na wskazany przez kupującego adres e-mail. W linku do pobrania znajdzie się zaproszenie w formacie PDF wraz z instrukcją użycia. Zaproszenie może zostać wydrukowane i wręczone jako prezent.

Zapoznaj się z dostępnymi terminami kursów (lista jest cały czas aktualizowana) na dole tej strony.

kup voucher
warsztaty otwarte

kto prowadzi warsztaty

Opinie uczestników naszych warsztatów:

Bardzo się cieszę, ze wzięłam udział w warsztatach impro. Dzięki nim otworzyłam się jeszcze bardziej na bycie uważną i dawanie przestrzeni współpracownikom. Pod okiem doświadczonego trenera miałam okazję eksperymentować - improwizować, dzięki czemu mogłam przełamać utarte schematy w swoim działaniu :) Atmosfera warsztatu jest świetna, spotkanie daje dużego energetycznego kopa, a 2 godziny mijają jak 30 minut.

Miłka Cichosz, UX Designer/Researcher, Intent

Niesamowite doświadczenie, dzięki któremu polepszyłem techniki generowania pomysłów i usprawniłem komunikację w zespole :) Bardzo polecam!

Krzysztof Piskorz, UX designer, Tieto

Dużo śmiechu, zabawy i burzenia dobrze znanych i powielanych schematów postępowania i reagowania w codziennych sytuacjach. Te zajęcia pomagają pogłębić relacje, przewietrzyć głowę i otworzyć oczy na to, co nieznane.

Ada Chudobińska - Analityk danych, Accenture

Było to dla mnie świetne i otwierające przeżycie, zwłaszcza, że jestem introwertyczką i takie rzeczy jak improwizacja nie przychodzą mi łatwo ani naturalnie. Aktywność mojego mózgu po warsztatach była niesamowita - bo nie tylko usłyszałam o nowych rzeczach, ale faktycznie ich doświadczyłam. Polecam!

Daria, UX Designerka,
uczestniczka warsztatów na Elementarzu UX

To była przyjemność uczestniczyć w warsztatach z Bartem, bo poczułam, że jest w życiu jeszcze przestrzeń na nasze ludzkie zachowania, myśli i emocje! Bardzo dziękuję!

Monia Pazdyk - Junior UX/Adoption Analyst, Capgemini

Super ciekawe warsztaty! Powinny być prowadzone w każdej korporacji w świecie IT.

Roksana Kowalczyk, Writing Designer, Sll Poland

Bardzo podobały mi się warsztaty improwizacji stosowanej z Bartem. Polecam je wszystkim, którzy chcą się więcej dowiedzieć o swoich własnych nawykach i schematach, które kształtują ich współpracę z innymi. Można sporo zaobserwować, można też popłakać się ze śmiechu. Sytuacja mocno edukacyjna, a zarazem jakże przyjemna!

Beata, uczestniczka warsztatów na SLOT

Blog

zapisz się na newsletter

aby otrzymywać informacje o nowych kursach i promocjach.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Oto nasza polityka prywatności.
Gotowe! Dopisaliśmy Cię do listy mailingowej.
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.