Warsztaty dla osób indywidualnych
Rozwiń swoje kompetencje międzyludzkie, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu.

najbliższe warsztaty dla osób indywidualnych

Warsztaty I'MPRO IMPRO - weekend - Warszawa

zajęcia stacjonarne (weekend)
termin: 2-3.03 - warsztaty weekendowe
godziny: 11:00 - 17:00
lokalizacja: Warszawa
Szczegóły

Improv in English: The journey Begins! 🇬🇧

5 spotkań, czwartki
18.04, 25.04, 9,05, 16.05, 23.05
18:30-20:30
Kraków, Studio Zwierzyniec - Kraszewskiego 15/3
Szczegóły
wszystkie kategorie
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
Teraz nie prowadzimy żadnych kursów. Zapisz się na listę oczekujących tutaj lub zobacz warsztaty dla firm

Opinie uczestników naszych warsztatów:

polecam wszystkim, introwertykom również

"Warsztaty improwizacji pokazują jak radzić sobie z niespodziewanymi sytuacjami, bez przygotowywania się, ale działając z empatią i otwartością. Rozwijają umiejętności komunikacji, współpracy i kreatywnego myślenia. Uczą uważności na innych, ale przede wszystkim siebie i swoje emocje. A to wszystko osadzone w biznesowym kontekście, z dużą dawką humoru i treningiem wdzięczności na początku każdych zajęć :) Polecam wszystkim, introwertykom również ;)"

Ewa Ogrodowska, Junior UX Designer, Allegro

warsztaty otwarte
voucher na prezent

elastyczna komunikacja w zależności od sytuacji

Nieodłączną cechą projektowania jest niepewność i zmiana, szybko zmieniające się warunki rynkowe, oczekiwania klientów oraz trendy wymagają nowych kompetencji. Myśląc o roli projektanta w nowych, niepewnych czasach szukałem metod umożliwiających „elastyczną komunikacje” w zależności od sytuacji oraz narzędzi wspierających zespoły w tworzeniu nowych produktów i usług ciągle zmieniającym się otoczeniu.

Jan Wardecki, Service Designer, BNP PARIBAS

"Zajęcia z improwizacji stosowanej online były niezwykle praktyczne, intensywne i inspirujące. Dzięki udziałowi w zajęciach nauczyłem się zwiększać osiąganie celu w niepewnych i nieoczekiwanych sytuacjach zarówno podczas warsztatów jak i spotkań biznesowych. Zajęcia z improwizacji pozwalają wejść na zupełnie inny poziom komunikacji zespole czy grupie warsztatowej."

warsztaty otwarte
voucher na prezent

większa pewność siebie

"Warsztaty z improwizacji z I'MPRO IMPRO powinny być obowiązkowe jak podatki :) Improwizacja dla mnie to elastyczność myślenia, umiejętność reakcji na zmieniającą się rzeczywistość. To także otwartość na drugiego człowieka. Dzięki zajęciom poczułam większą pewność siebie. Nauczyłam się też uważności na innych - to świetne miejsce, żeby doświadczyć, jak różni jesteśmy, a jednocześnie, jak ogromną wartość wnosimy :) Dzięki Bart!"

Dorota Sielaszuk, Digital Media Insight&Innovation Team Leader, Performance Media

warsztaty otwarte
voucher na prezent

odkrywamy nieznane, aby działać skuteczniej

Zdecydowałam się pójść na warsztaty impro aby rozwinąć swoją umiejętność sprawnego i efektywnego radzenia sobie na nieznanym terenie - zarówno w codziennych jak i ważnych sytuacjach biznesowych.

Magda Biernacka Business Development Manager, BCD Meetings & Events

"To nie są warsztaty dla ludzi szukających zwykłych szkoleń czy jednostronnych wykładów. Tu jest ogień, zaangażowanie, praktyka, obserwowanie siebie i innych w różnych kontekstach. Uczymy się ze sobą i od siebie. Razem odkrywamy nieznane i niepewne. To, co każdy z nas wyniósł z tych warsztatów jest pracą całej grupy, a nie tylko tej jednej osoby. To jest właśnie niesamowite!"

warsztaty otwarte
voucher na prezent

spontaniczność na niezaplanowane sytuacje

"Zajęcia improwizacji z I'MPRO IMPRO były dla mnie bardzo otwierającym doświadczeniem z perspektywy spontaniczności do niezaplanowanych sytuacji. Świetne połączenie zabawy, aspektów psychologicznych, emocjonalności i współpracy, które są tak istotne w codziennym życiu: w relacjach z ludźmi, w pracy czy biznesie."

Rafał Dołęga, Software Engineer, PLUR Software House

warsztaty otwarte
voucher na prezent

prezenty i vouchery podarunkowe

voucher podarunkowy

Podaruj bliskiej Ci osobie voucher na kurs improwizacji stosowanej. Voucher jest ważny przez 1 rok od zakupu na dowolny termin kursu podstawowego. Voucher zostanie wysłany po opłaceniu na wskazany przez kupującego adres e-mail. W linku do pobrania znajdzie się zaproszenie w formacie PDF wraz z instrukcją użycia. Zaproszenie może zostać wydrukowane i wręczone jako prezent.

Zapoznaj się z dostępnymi terminami kursów (lista jest cały czas aktualizowana) na dole tej strony.

kup voucher
warsztaty otwarte

kto prowadzi warsztaty

Opinie uczestników naszych warsztatów:

Bardzo się cieszę, ze wzięłam udział w warsztatach impro. Dzięki nim otworzyłam się jeszcze bardziej na bycie uważną i dawanie przestrzeni współpracownikom. Pod okiem doświadczonego trenera miałam okazję eksperymentować - improwizować, dzięki czemu mogłam przełamać utarte schematy w swoim działaniu :) Atmosfera warsztatu jest świetna, spotkanie daje dużego energetycznego kopa, a 2 godziny mijają jak 30 minut.

Miłka Cichosz, UX Designer/Researcher, Intent

Niesamowite doświadczenie, dzięki któremu polepszyłem techniki generowania pomysłów i usprawniłem komunikację w zespole :) Bardzo polecam!

Krzysztof Piskorz, UX designer, Tieto

Dużo śmiechu, zabawy i burzenia dobrze znanych i powielanych schematów postępowania i reagowania w codziennych sytuacjach. Te zajęcia pomagają pogłębić relacje, przewietrzyć głowę i otworzyć oczy na to, co nieznane.

Ada Chudobińska - Analityk danych, Accenture

Było to dla mnie świetne i otwierające przeżycie, zwłaszcza, że jestem introwertyczką i takie rzeczy jak improwizacja nie przychodzą mi łatwo ani naturalnie. Aktywność mojego mózgu po warsztatach była niesamowita - bo nie tylko usłyszałam o nowych rzeczach, ale faktycznie ich doświadczyłam. Polecam!

Daria, UX Designerka,
uczestniczka warsztatów na Elementarzu UX

To była przyjemność uczestniczyć w warsztatach z Bartem, bo poczułam, że jest w życiu jeszcze przestrzeń na nasze ludzkie zachowania, myśli i emocje! Bardzo dziękuję!

Monia Pazdyk - Junior UX/Adoption Analyst, Capgemini

Super ciekawe warsztaty! Powinny być prowadzone w każdej korporacji w świecie IT.

Roksana Kowalczyk, Writing Designer, Sll Poland

Bardzo podobały mi się warsztaty improwizacji stosowanej z Bartem. Polecam je wszystkim, którzy chcą się więcej dowiedzieć o swoich własnych nawykach i schematach, które kształtują ich współpracę z innymi. Można sporo zaobserwować, można też popłakać się ze śmiechu. Sytuacja mocno edukacyjna, a zarazem jakże przyjemna!

Beata, uczestniczka warsztatów na SLOT

Blog

zapisz się na newsletter

aby otrzymywać informacje o nowych kursach i promocjach.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Oto nasza polityka prywatności.
Gotowe! Dopisaliśmy Cię do listy mailingowej.
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.