Eventy
bierzemy udział w wydarzeniach poprzez aktywności integracyjne, spektakle dedykowane lub prezentacje pół żartem, pół serio.

case study

dedykowany event firmowy

Wspólnie z Concordia Design przygotowaliśmy dla klienta całodniowe wydarzenie składające się z webinaru o improwizacji, warsztatów integracyjnych oraz dedykowanego spektaklu impro, w którym wykorzystywaliśmy materiały oraz elementy z życia firmy. Event miał na celu zintegrowanie ponad 100 pracowników z różnych działów w angażujący i nietuzinnkowy sposób.

Iwona Bauza, Customer&Commercial Service Manager, LINA Medical

I'MPRO IMPRO to rozrywka z porcją solidnej garści informacji. W przypadku naszego eventu świetnie zilustrowana firmowa rzeczywistość, w której impro jest na pewno znacznym udziałem. Świetnie przygotowane wydarzenie, moge się tylko domyślić, że poprzedzone solidnym wywiadem, tak więc wielki plus za profesjonalizm. Można spokojnie polecać, bo warto!

event z improwizacją
warsztaty integracyjne

dedykowany spektakl impro

Przed wydarzeniem zebraliśmy najróżniejsze materiały dotyczące kultury organizacyjnej, anegdot, michałków i powiedzonek, które są żywe w organizacji. To z nich korzystaliśmy podczas spektaklu, który wykorzystywał interakcję z publicznością. Był to jeden z elementów cyklicznego wydarzenia Allegro Tech Meeting i skupiał się na integrowaniu i wymianie wiedzy wśród pracowników firmy.

Ewa Ogrodowska, Employer Branding and Event Specialist, Allegro

"Improwizatorzy z I’MPRO IMPRO już na stałe wpisali się w kalendarz imprez w Allegro. Mieliśmy okazję kilkakrotnie współpracować zarówno na wydarzeniach stacjonarnych jak i zdalnych. Niezwykła energia i poczucie humoru chłopaków oraz tematyka przedstawienia dobrana do motywu przewodniego imprezy sprawia, że publiczność świetnie się bawi - płacząc jednocześnie ze śmiechu. Nie mogę doczekać się kolejnych wspólnych projektów!”.

spektakle impro dla firm
kontakt

prezentacja o wykorzystaniu improwizacji w biznesie

Dedykowany webinar dla grupy kilkudziesięciu uczestników programu Digital Leadership Academy w Google łączył dwa cele. Po pierwsze dostarczał wiedzy o wykorzystaniu kompetencji miękkich i inteligencji emocjonalnej w pracy managera w lekkiej formie. Dodatkowo pokazywał wartość płynącą z rozwijania umiejętności bycia elastycznym i działania bez schematu. Prezentacja zawierała dużo elementów interakcyjnych z uczestnikami oraz 3 żarty (w tym tylko jeden śmieszny).

Marta Skrzypiec, Marketing Manager, Google Polska

"Co za energia, profesjonalizm i kreatywność! Miałam wielką przyjemność zaprosić Barta z I’MPRO IMPRO do przygotowania webinaru z improwizacji w biznesie dla klientów Google - uczestników Digital Leadership Academy. Prezentacja została bardzo wysoko oceniona przez wszystkich uczestników."

prezentacje i webinary
kontakt

warsztaty integracyjne

Warsztaty integracyjne dla ponad 100 osób z Polski, Czech, Słowacji i Węgrzech były jednym z elementów całodniowego eventu skoncentrowanego wokłół tematu improwizacji w biznesie. Podczas zajęć realizowaliśmy angażujące gry zespołowe, dzięki którym rozwijaliśmy współpracę, zespołowość oraz komunikację.

Aleksander Pruziński, Head of Service Excellence

"Zajęcia z impro są jedną z najlepszych metod jaką do tej pory poznałem, aby zintegrować zespół, wspólnie się pobawić, a przy tym zastanowić się jak możemy lepiej ze sobą współpracować i otworzyć się na kreatywność zespołu. Polecam każdemu zespołowi."

warsztaty integracyjne
event z improwizacją

prowadzenie eventów

Prowadziliśmy dla Banku Peako inaugurację programu talentowego Talents Up na 150 osób w formule on-line. Podczas 4-godzinnego eventu odbywały się prelekcje, pokazy filmowe oraz spotkania, które zapowiadaliśmy łącząc merytorykę z humorem.

Olga Szaro, Koordynator Programów Talentowych

"To było niesamowite doświadczenie dla nas organizatorów, ale przede wszystkim Uczestników wydarzenie, Talentów, Liderów Biznesu. Nie widziałam takiej energii, tak dużego zaangażowania oraz entuzjazmu nawet w czasie spotkań stacjonarnych. Szczególnie doceniam Barta otwartość/swobodę, błyskotliwy i inteligentny żart, płynność wypowiedzi, umiejętność nawiązania kontaktu z publicznością i zaangażowania jej w wydarzenie. Umiejętnie wczuł się w klimat naszej organizacji sprawiając, że jako koordynator programu czułam się bardzo komfortowo i pewnie. Zapewnił nam piękną i profesjonalną oprawę muzyczną. Szczerze polecam!"

prowadzenie eventów
kontakt

Opinie uczestników naszych warsztatów:

Temat prelekcji trafiony w punkt, bo żyjemy w ciągłej zmianie, która niejednokrotnie wymaga od nas improwizacji. Świetna forma serwowania tego tematu - dynamicznie, lekko i jednocześnie inspirująco. Bardzo dobrze przygotowany materiał, dozowany w przejrzysty i zrozumiały sposób. Wielkie dzięki Bart!

Anna Panek, Główny Specjalista ds. Organizacji i Wsparcia Sprzedaży B2C, Orange Polska

Event został zrealizowany z pomysłowością i kreatywnością, dedykowany w całości pod firmę. Pomimo tego, że całe spotkanie odbywało się w formie online, to forma i treści były na tyle atrakcyjnie przedstwione, że miało się wrażenie bezpośredniego kontaktu z prowadzącymi. Polecam.

Beata Radomska, Specjalistka ds. HR, LiNA Medical

Event „Teraz musimy improwizować” był niesamowity! Miałam przyjemność być częścią pomysłu połączenia naszego wydarzenia Deloitte z nowym sposobem myślenia/działania. Znałem Barta wcześniej jako UX Specialist, a teraz otworzył mi oczy na samą improwizację i jej rolę w biznesie. Gorąco polecam spróbować improwizacji i zachęcać innych ;)

Swietlana Judina
Agile E-commerce Delivery Lead, Senior Project Manager
Deloitte Digital

Polecam event I'MPRO IMPRO. Teoria połączona z praktyka i świetna dawka humoru. Doskonałe przygotowanie techniczne!

Monika Lewandowska QA Specialist, LiNa Medical

Nie sądziłem, że elementy impro mogą być tak przydatne w procesie designu!

Szymon Trzepla, UX Designer, RBL_Lab

Blog

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

aby otrzymywać informacje o nowych kursach i promocjach.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Oto nasza Polityka prywatności.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.