[Bilety wyprzedane] - dołącz do newslettera, aby wziąć udział w dodatkowej puli

IMPRO Masterclass z Karoliną Pańczyk [intensive]

Dla kogo?

Warsztat dla osób praktykujących improwizację sceniczną.

Opis warsztatu:

Na tym masterclassie popracujemy nad każdym improwizatorem indywidualnie. Zobaczymy, jakie są słabsze strony, które warto wzmocnić i uświadomimy sobie nasze supermoce. Będziemy pracować na dwójkowych scenach, które są esencją każdego grania (storytellingu, gier, Armando itd.). Popracujemy nad tym, żeby dbać o siebie w scenie, żeby podejmować mocne decyzje i wiedzieć, jaka jest nasza postać. Będę podkreślała moc najważniejszego dla mnie pytania w impro, czyli: „dlaczego?”. Dlaczego tu jestem, dlaczego taka była moja reakcja, dlaczego mój partner robi to, co robi. I dlaczego to pytanie zawsze popchnie nam scenę, gdy utkniemy w niej. Będziemy także pracować nad tym, by wiedzieć, że każda scena dzieje się po coś – każda scena popycha nas ku czemuś. Możemy wyznać coś pierwszy raz, możemy spotkać się po raz ostatni, możemy przedefiniować siebie lub relację. Sceny nie są zapychaczami, każda scena jest ważna – i to sobie będziemy powtarzać.

O Prowadzącej:

Karolina Pańczyk - od 17 lat zajmuje się komedią. Na co dzień występuje w Klubie Komediowym, w międzynarodowej grupie impro 7 Kobiet w Różnym Wieku, w organizacji I’MPRO IMPRO oraz w Niplodramie, z którym tworzy spektakle improwizowane, skecze oraz filmy krótkometrażowe (wyświetlane na wielu ogólnopolskich festiwalach filmowych, nagrodzone m.in. Grand Video Awards). Improwizacji uczyła się od trenerów z USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Kanady. Regularnie gra na polskich festiwalach improwizacji, m.in. w Gdańsku, Toruniu, Krakowie czy Wrocławiu, prowadziła warsztaty oraz była w ensemble cast podczas Improfestival Karlsruhe 2023. Prowadzi warsztaty z improwizacji teatralnej zarówno dla firm, jak i zespołów teatralnych, jest autorką kursu improwizacji dla międzynarodowej platformy Improv Learning Center, przy której pracują improwizatorzy z całego świata. Przez 6 lat prowadziła oraz tworzyła scenariusze do własnych programów telewizyjnych.

O I'MPRO IMPRO:

W I’MPRO IMPRO łączymy dwa aspekty improwizacji - rozwojowy i sceniczny. Oferujemy warsztaty rozwijające tzw. human skills, takie jak komunikacja, kreatywność czy inteligencja emocjonalna, pomagając ludziom zmniejszać stres, akceptować zmiany oraz radzić sobie z nieprzewidywalnymi sytuacjami. Gramy również komediowe spektakle improwizowane w teatrach, na konferencjach jak i eventach biznesowych. Łączymy rozwój z radością obecną w technikach improwizacji, aby pomagać ludziom działać skuteczniej na scenie, w pracy, jak również w życiu.

01
Szczegóły organizacyjne
Formuła kursu
zajęcia stacjonarne - kurs weekendowy
TERMINY ZAJĘĆ
Weekend, 11-12 maja 2024
GODZINY ZAJĘĆ
10:00-16:00
LOKALIZACJA
I'MPRO IMPRO - ul. Kredytowa 8/29 Warszawa
LICZEBNOŚĆ GRUPY
max 12 osób
CENA
460 PLN (0% VAT) do 4.05.2024
Język
polski
Zapisz się

inne wydarzenia

Obecnie nie prowadzimy innych wydarzeń