techniki improwizacji dla biznesu
jak poprzez impro rozwijać swoją inteligencję emocjonalną, elastyczność myślenia oraz komunikację

improwizacja jako kompetencja?

Żyjemy w zmiennych i niepewnych czasach. Skuteczną metodą działania w takich warunkach nie jest próba kontrolowania chaosu, a rozwijanie płynnego sposobu interakcji z nim - umiejętności improwizowania.

Umiejętność improwizacji przydatna jest niezależnie od tego na jakim stanowisku się znajdujesz. Wszyscy radzimy sobie z zaskakującymi sytuacjami oraz rozwiązujemy nieplanowane problemy "w locie". Poznaj w jaki sposób redukować swój stres i działać skutecznie w zmiennych warunkach.

Jak to zrobić? Dowiesz się 14 marca 2023 o 11:00 na darmowym webinarze I'MPRO IMPRO.

zapisz się na webinar >>
zobacz nasze kursy>>

Po warsztaty improwizacji sięgają dziś zarówno światowi giganci (Google, Pixar czy Apple), jak również prestiżowe uniwersytety kształcące przyszłych liderów na kierunkach MBA (np. Stanford, Massachusetts Institute of Technology lub University of California w Los Angeles). Dlaczego? Ponieważ zajęcia improwizacji stosowanej rozwijają zespołowość, współpracę, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu.

Carnegie Institute of Technology podaje, że 85% naszych sukcesów zawodowych i finansowych zależy od tego, jak komunikujemy, negocjujemy i budujemy relacje. To znaczy, że w głównej mierze nasza skuteczność zależy od kompetencji miękkich.

1. Kompetencje miękkie i inteligencja emocjonalna jako kluczowe kompetencje w biznesie.
2. Improwizacja stosowana (applied improvisation) jako metoda rozwojowa dla dorosłych.
3. Case study + krótkie ćwiczenie aby doświadczyć jak to działa.

Wiedza z webinaru przyda się ekspertom z obszarów IT, HR oraz L&D, HR Business Partnerom, oraz managerom zarządzającym zespołami.

Bart Jurkowski - psycholog, trener, improwizator.
Head (and Shoulders) of I’MPRO IMPRO - organizacji pomagającej zespołom i managerom rozwijać profesjonalne kompetencje miękkie poprzez techniki improwizacji. Ex-UX Senior Consultant w Deloitte Digital. Prowadzi warsztaty improwizacji dla firm (m.in. Google, mBank, MasterCard) oraz kursy impro dla liderów w programach MBA na WSB we Wrocławiu. Po godzinach występuje w Musicalu Improwizowanym i TADex - improwizowane prezentacje.

Sukces!
Wkrótce na adres mailowy otrzymasz informacje dotyczące wydarzenia.
Coś poszło nie tak. Sprawdź pola formularza i spróbuj ponownie.

improwizacja stosowana

Po warsztaty improwizacji sięgają dziś zarówno światowi giganci (Google, Pixar czy Apple), jak również prestiżowe uniwersytety kształcące przyszłych liderów na kierunkach MBA (np. Stanford, Massachusetts Institute of Technology lub University of California w Los Angeles). Dlaczego? Ponieważ zajęcia improwizacji stosowanej rozwijają zespołowość, współpracę, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu. 

czego się dowiesz?

Carnegie Institute of Technology podaje, że 85% naszych sukcesów zawodowych i finansowych zależy od tego, jak komunikujemy, negocjujemy i budujemy relacje. To znaczy, że w głównej mierze nasza skuteczność zależy od kompetencji miękkich. Podczas spotkania poznasz w jaki sposób wykorzystywać narzędzia impro w pracy, aby:

- być bardziej elastycznym i uważnym,
- budować dobrze współpracujące zespoły,
- lepiej komunikować się z klientami oraz współpracownikami,
- redukować swój stres wobec nieprzewidzianych sytuacji,
- działać skutecznie w zmiennych i dynamicznych warunkach.

Zapraszamy 14 marca 2023 o godzinie 11:00.

dla kogo jest to spotkanie?

Wiedza z webinaru przyda się ekspertom z obszarów IT, HR oraz L&D, HR Business Partnerom, oraz managerom zarządzającym zespołami.

prowadzący

Bart Jurkowski - psycholog, trener, improwizator. Head (and Shoulders) w I'MPRO IMPRO - organizacji rozwijającej biznesowe kompetencje miękkie oraz inteligencję emocjonalną poprzez techniki improwizacji stosowanej.

Ex-Senior Consultant w Deloitte Digital. Od 2016 roku rozwija praktyczne zastosowanie technik improwizacji w biznesie, których uczył się w Warszawie, Los Angeles i Chicago.

Szkolił managerów oraz zespoły takich organizacji jak MasterCard, Google, Deloitte, Whirlpool czy Janssen Pharmaceuticals. Prowadzi zajęcia z improwizacji dla liderów na kursach MBA w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Członek i praktyk Applied Improvisation Network.

najbliższe terminy naszych kursów:

Warsztaty I'MPRO IMPRO - weekend - Warszawa

zajęcia stacjonarne (weekend)
termin: 2-3.12 - warsztaty weekendowe
godziny: 11:00 - 17:00
lokalizacja: Warszawa
Szczegóły

opinie uczestników

polecam wszystkim, introwertykom również

"Warsztaty improwizacji pokazują jak radzić sobie z niespodziewanymi sytuacjami, bez przygotowywania się, ale działając z empatią i otwartością. Rozwijają umiejętności komunikacji, współpracy i kreatywnego myślenia. Uczą uważności na innych, ale przede wszystkim siebie i swoje emocje. A to wszystko osadzone w biznesowym kontekście, z dużą dawką humoru i treningiem wdzięczności na początku każdych zajęć :) Polecam wszystkim, introwertykom również ;)"

Ewa Ogrodowska, Junior UX Designer, Allegro

kup voucher
warsztaty otwarte

elastyczna komunikacja w zależności od sytuacji

Nieodłączną cechą projektowania jest niepewność i zmiana, szybko zmieniające się warunki rynkowe, oczekiwania klientów oraz trendy wymagają nowych kompetencji. Myśląc o roli projektanta w nowych, niepewnych czasach szukałem metod umożliwiających „elastyczną komunikacje” w zależności od sytuacji oraz narzędzi wspierających zespoły w tworzeniu nowych produktów i usług ciągle zmieniającym się otoczeniu.

Jan Wardecki, Service Designer, BNP PARIBAS

"Zajęcia z improwizacji stosowanej online były niezwykle praktyczne, intensywne i inspirujące. Dzięki udziałowi w zajęciach nauczyłem się zwiększać osiąganie celu w niepewnych i nieoczekiwanych sytuacjach zarówno podczas warsztatów jak i spotkań biznesowych. Zajęcia z improwizacji pozwalają wejść na zupełnie inny poziom komunikacji zespole czy grupie warsztatowej."

kup voucher
warstaty otwarte

większa pewność siebie

"Warsztaty z improwizacji z I'MPRO IMPRO powinny być obowiązkowe jak podatki :) Improwizacja dla mnie to elastyczność myślenia, umiejętność reakcji na zmieniającą się rzeczywistość. To także otwartość na drugiego człowieka. Dzięki zajęciom poczułam większą pewność siebie. Nauczyłam się też uważności na innych - to świetne miejsce, żeby doświadczyć, jak różni jesteśmy, a jednocześnie, jak ogromną wartość wnosimy :) Dzięki Bart!"

Dorota Sielaszuk, Digital Media Insight&Innovation Team Leader, Performance Media

kup voucher
warsztaty otwarte

kto prowadzi warsztaty

zapisz się na newsletter

aby otrzymywać informacje o nowych kursach i promocjach.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Oto nasza polityka prywatności.
Gotowe! Dopisaliśmy Cię do listy mailingowej.
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj jeszcze raz.