trening impro dla sprzedaży

Formuła kursu
stacjonarnie
czas trwania
jedno lub kilka spotkań
MIEJSCE
Included
u was lub u nas
ILOŚĆ UCZESTNIKÓW
Included
do ustalenia
Zapytaj o cenę

trening impro dla sprzedaży

Warsztat dla zespołów sprzedażowych oraz działów obsługi klienta. Podczas zajęć popracujemy nad umiejętnością aktywnego słuchania, aby zrozumieć perspektywę klienta oraz szeregiem zdolności komunikacyjnych: elastyczności, adekwatności oraz kreatywności. Dzięki tym zajęciom można skutecznie rozwijać w sobie swobodę oraz chęć do odchodzenia od utartych schematów sprzedażowych.

Trening wykorzystuje proste gry impro oparte na spontaniczności oraz proste sceny, nastawione na zwiększanie świadomości sprzedawców. Praktyczny trening umiejętności sprzedaży prowadzony w luźnej i zabawnej atmosferze. Nie damy Ci długopisu, aby go nam sprzedać.

umiejętności które rozwiniemy:

  • umiejętność aktywnego słuchania (aby zrozumieć)
  • elastyczność komunikacyjna
  • dopasowywanie się do rozmówcy
  • stosowanie pytań, aby zbierać informacje o kliencie
  • swoboda w rozmowie sprzedażowej
  • większa spontaniczność i humor

Webinar o improwizacji w sprzedaży:

rekomendacje klientów:

  • „Zajęcia odstresowujące, rozluźniające, dające możliwość poznania własnej osoby i reakcji na różne przeciwności. Uważam, że warto brać udział w takich warsztatach.”" Monika Łaciak Menedżer Sprzedaży Wiener TU SA Vienna Insurance Group
  • "Bardzo ciekawe warsztaty na budowanie zespołowości, współpracy i integrację. Ćwiczenia były fajnie dobrane i profesjonalnie omawiane. Ogromna uważność prowadzącego na uczestników. Polecam do przeprowadzenia w każdej firmie!" Agnieszka Janicka Starszy Specjalista ds. sprzedaży w mBank S.A.
  • „Zajęcia z improwizacji stosowanej otwierają umysł i dodają odwagi w byciu kreatywnym. Warsztaty pokazują, że każdy jest kreatywny i innowacyjny. Jednocześnie, uczą technik i pokazują narzędzia, które sprzyjają korzystaniu ze swoich zasobów kreatywności. Dzięki pracy w grupie nauczyliśmy się, jak wykorzystywać potencjał każdej osoby w grupie i tworzyć atmosferę do wspólnego kreowania innowacyjnych idei. Niezależnie od wszystkiego - warsztaty z improwizacji stosowanej to świetna zabawa!” Aleksandra Grudzińska, Managing Associate, Deloitte

Najczęsciej zadawane pytania

Fill out the inquire form or choose an option below.
Kontakt

Bart Jurkowski

+48 507 081 038
bart@improimpro.com

gotowe!

Twoje zapytanie wylądowało na naszej skrzynce. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 48h.
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.