kreatywność i innowacyjność

Formuła kursu
online lub stacjonarnie
czas trwania
jedno lub kilka spotkań po 2h
MIEJSCE
Included
u was lub u nas
ILOŚĆ UCZESTNIKÓW
Included
do ustalenia
Zapytaj o cenę

kreatywność i innowacyjność

Improwizatorzy podczas tworzenia spektakli wymyślają niezliczone ilości pomysłów. Umożliwia im to kilka umiejętności oraz konkretne techniki impro, które można wykorzystywać również poza sceną. Podczas tego warsztatu:

  • identyfikujemy elementy wzmacniające grupowy proces kreatywny

  • mapujemy zachowania, które ten proces zabijają
  • rozwijamy istotne jakości związane z kreatywnością (takie jak płynność, giętkość oraz oryginalność myślenia)
  • poznajemy konkretne techniki, dzięki którym zespół może wymyślać więcej, bardziej zróżnicowanych pomysłów.

Podczas warsztatu popracujemy nad kreatywnością zarówno w wymiarze indywidualnym, jak również grupowym. Będziemy identyfikować nawyki swojego myślenia i wspólnie poszukiwać skutecznych sposobów na to, aby samemu wychodzić poza nasze własne pudełka.

jak wyglądają zajęcia

Zajęcia mają formę interaktywnych warsztatów. Oznacza to, że zamiast siedzenia i notowania, będą gry, zabawy oraz zadania kreatywne. Poprzez te ćwiczenia będziemy wyciągać wnioski na temat naszych nawyków myślenia i emocji związanych z procesem kreatywnym. Będziemy się rozwijać, jednocześnie dobrze się bawiąc.

dlaczego warto

Zajęcia z improwizacji stosowanej znajdują się w programach takich prestiżowych uniwersytetów jak Massachusetts Institute of Technology (MIT), Stanford czy Uniwersytet Kalifornijski (UCLA). Improwizacji uczą się także przyszli liderzy na kierunkach MBA, a także pracownicy najlepiej rozpoznawalnych firm np. Google, Microsoft czy Pixar. Dlaczego? Ponieważ impro łączy praktyczny rozwój kluczowych kompetencji miękkich i kreatywności z interaktywną, luźną formułą zajęć.

rekomendacje klientów:

  • "Zdecydowanie polecam warsztaty impro, jako świetne narzędzie do ćwiczenia kreatywności, lepszej pracy w zespole, wymyślania pomysłów out of the box oraz jako możliwość sprawdzenia swoich umiejętności pod okiem doświadczonego instruktora." Szymon Paterek, Brand Manager, GlaxoSmithKline
  • "Warsztaty pozwoliły nam na improwizację, na co w obszarze finansowym raczej nie ma przestrzeni. Przekonałam się, że improwizacja odkrywa kreatywność." Aleksandra Moszczyńska Ekspert Departament Omnichannel, mBank
  • „Improwizacja stosowana powinna być podstawową i obowiązkową przeprawą przyszłych, jak i obecnych, liderów. Uczy ona wielu wartości niezbędnych do pracy w zespole, ale przede wszystkim skupia się na aspektach najbardziej pożądanych przez managmenet XXI wieku, tj. szczerości, otwartości na innowacyjność, pobudzania kreatywności w teamie, zrozumienia sensu i bycia w pełni agile, rozwijania inteligencji emocjonalnej.” Liwia Michalczewska, GCC QualOPS QA, Wipro Ltd.

Najczęsciej zadawane pytania

Fill out the inquire form or choose an option below.
Kontakt

Bart Jurkowski

+48 507 081 038
bart@improimpro.com

gotowe!

Twoje zapytanie wylądowało na naszej skrzynce. Postaramy się odpowiedzieć w ciągu 48h.
Ups! Coś poszło nie tak. Spróbuj ponownie.