Kurs improwizacji stosowanej #1 wtorki - Warszawa

6 zajęć stacjonarnych (wtorki)
01
Szczegóły organizacyjne
Formuła kursu
zajęcia stacjonarne - cykl zajęć
TERMINY ZAJĘĆ
wtorki - 18.10 | 25.10 | 08.11 | 15.11 | 22.11 | 28.11
GODZINY ZAJĘĆ
18:00 - 20:30
LOKALIZACJA
CIC Warsaw - Chmielna 73
LICZEBNOŚĆ GRUPY
max. 16 osób
CENA
960 pln
Zapisz się
01
Opis kursu

Żyjemy w wielobiegunowym świecie VUCA - pełnym niepewności i ciągłej zmiany. Skuteczną metodą działania w takim środowisku nie jest kontrolowanie chaosu, ale rozwijanie płynnych i elastycznych sposobów interakcji z nim. Tego uczą warsztaty improwizacji stosowanej.

02
program kursu

Zajęcia z improwizacji stosowanej znajdują się w programach takich prestiżowych uniwersytetów jak Massachusetts Institute of Technology (MIT), Stanford czy Uniwersytet Kalifornijski (UCLA). Improwizacji uczą się także przyszli liderzy na kierunkach MBA, a także pracownicy najlepiej rozpoznawalnych firm np. Google, Microsoft czy Pixar. Dlaczego? Ponieważ impro łączy praktyczny rozwój kluczowych kompetencji miękkich (błyskotliwość, uważność, pewność siebie, etc.) z interaktywną, luźną formułą zajęć.


03
dla kogo?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli chcesz:

zniwelować swój stres i przestać nadmiernie planować wszystkie możliwe scenariusze,
▸ zwiększyć swoją elastyczność i czuć spokój w zaskakujących sytuacjach,
▸ rozwinąć swoją inteligencję emocjonalną, aby lepiej rozumieć siebie i innych ludzi,
zwinnie zarządzać zespołem i świadomie tworzyć zdrową kulturę organizacyjną,
▸ rozwinąć swoje kompetencje komunikacyjne, aby lepiej dogadywać się z klientami i współpracownikami,
▸ rozwinąć swoją kreatywność, aby myśleć nieszablonowo i twórczo rozwiązywać problemy,
▸ lepiej współpracować z innymi, aby osiągać lepsze wyniki i czerpać większą satysfakcję z pracy,
▸ zwiększyć swoją spontaniczność, aby wykorzystywać więcej humoru w swoich codziennych aktywnościach,
▸ doskonalić się
poprzez inteligentną zabawę, która rozwija Twój mózg oraz zdolności poznawcze,
▸ zwiększyć swój poziom profesjonalizmu w zmiennych czasach poprzez opanowanie umiejętności improwizacji w biznesie.

04
Jak wyglądają warsztaty?

Kurs ma formę interaktywnych warsztatów stacjonarnych. Oznacza to, że zamiast siedzenia i notowania, będą gry, zabawy i oraz podstawowy ruch! Poprzez te ćwiczenia będziemy wyciągać wnioski na temat naszych nawyków działania i emocji. Będziemy się rozwijać, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

05
Kto prowadzi
Bart Jurkowski

psycholog, edukator, improwizator. Założyciel I’MPRO IMPRO. Ekspert Concordia Design. Ex-UX Senior Consultant w Deloitte Digital. Zostawił pracę w korporacji, żeby poświęcić się teatrowi improwizacji, którego uczył się w Warszawie, Los Angeles i Chicago.


06
Opinie uczestników:
  • „Bardzo podobały mi się warsztaty improwizacji stosowanej z I'MPRO IMPRO. Polecam je wszystkim, którzy chcą się więcej dowiedzieć o swoich własnych nawykach i schematach, które kształtują ich współpracę z innymi. Można sporo zaobserwować, można też popłakać się ze śmiechu. Sytuacja mocno edukacyjna, a zarazem jakże przyjemna!” Agnieszka, uczestniczka warsztatów na SLOT Festival
  • „Warsztaty improwizacji pokazują jak radzić sobie z niespodziewanymi sytuacjami, bez przygotowywania się, ale działając z empatią i otwartością. Rozwijają umiejętności komunikacji, współpracy i kreatywnego myślenia. Uczą uważności na innych, ale przede wszystkim siebie i swoje emocje. A to wszystko osadzone w biznesowym kontekście, z dużą dawką humoru i treningiem wdzięczności na początku każdych zajęć :) Polecam wszystkim, introwertykom również ;)" Ewa Ogrodowska, Allegro
  • „Bardzo się cieszę, ze wzięłam udział w warsztatach impro. Dzięki nim otworzyłam się jeszcze bardziej na bycie uważną i dawanie przestrzeni współpracownikom. Pod okiem doświadczonego trenera miałam okazję eksperymentować - improwizować, dzięki czemu mogłam przełamać utarte schematy w swoim działaniu :) Atmosfera warsztatu jest świetna, spotkanie daje dużego energetycznego kopa, a 2 godziny mijają jak 30 minut." Miłka Cichosz, UX Designer/Researcher, Intent
07
BEZPIECZEŃSTWO EPIDEMIOLOGICZNE

Przed wejściem na salę każdy z uczestników będzie proszony o pisemne zdeklarowanie się, że nie przebywa na kwarantannie oraz nie jest objęty/ta nadzorem sanitarnym, jak również w ostatnich 14 dniach nie zaobserwował/a u siebie objawów COVID-19. Podczas trwania zajęć, uczestnicy będą proszeni o zdjęcie maseczek ochronnych. W sali, w której odbywają się zajęcia będzie znajdował się płyn dezynfekujący do dyspozycji wszystkich uczestników.

Formuła zajęć może ulec zmianie w oparciu o aktualną sytuację epidemiologiczną i aktualne rozporządzenia - w przypadku braku możliwości organizacji kursu w formule stacjonarnej zajęcia będą przeprowadzone w postaci zajęć online w tych samych terminach.

08
obserwuj nas