Kurs I'MPRO IMPRO #2 - średnio-zaawansowany - poniedziałki - Warszawa

6 zajęć stacjonarnych (poniedziałki)
01
Szczegóły organizacyjne
Formuła kursu
zajęcia stacjonarne - cykl zajęć
TERMINY ZAJĘĆ
poniedziałki - 27.03 | 03.04 | 17.04 | 24.04 | 08.05 | 15.02
GODZINY ZAJĘĆ
18:00 - 20:30
LOKALIZACJA
CIC Warsaw - Chmielna 73
LICZEBNOŚĆ GRUPY
max. 16 osób
CENA
960 pln
Zapisz się
01
Opis kursu

Kontynuacja podstawowego kursu improwizacji stosowanej z I’MPRO IMPRO. W ramach zajęć będziemy rozwijać nasze kompetencje miękkie oraz inteligencję emocjonalną poprzez granie prostych improwizowanych scen oraz podstawowych gier impro. Na tym poziomie będziemy wykorzystywać narzędzia, które odkrywaliśmy w ramach warsztatów podstawowych w procesie improwizowania. 

02
program kursu

Zajęcia z improwizacji stosowanej znajdują się w programach takich prestiżowych uniwersytetów jak Massachusetts Institute of Technology (MIT), Stanford czy Uniwersytet Kalifornijski (UCLA). Improwizacji uczą się także przyszli liderzy na kierunkach MBA, a także pracownicy najlepiej rozpoznawalnych firm np. Google, Microsoft czy Pixar. Dlaczego? Ponieważ impro łączy praktyczny rozwój kluczowych kompetencji miękkich (błyskotliwość, uważność, pewność siebie, etc.) z interaktywną, luźną formułą zajęć.


03
dla kogo?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli chcesz:

zniwelować swój stres i przestać nadmiernie planować wszystkie możliwe scenariusze,
▸ zwiększyć swoją elastyczność i czuć spokój w zaskakujących sytuacjach,
▸ rozwinąć swoją inteligencję emocjonalną, aby lepiej rozumieć siebie i innych ludzi,
zwinnie zarządzać zespołem i świadomie tworzyć zdrową kulturę organizacyjną,
▸ rozwinąć swoje kompetencje komunikacyjne, aby lepiej dogadywać się z klientami i współpracownikami,
▸ rozwinąć swoją kreatywność, aby myśleć nieszablonowo i twórczo rozwiązywać problemy,
▸ lepiej współpracować z innymi, aby osiągać lepsze wyniki i czerpać większą satysfakcję z pracy,
▸ zwiększyć swoją spontaniczność, aby wykorzystywać więcej humoru w swoich codziennych aktywnościach,
▸ doskonalić się
poprzez inteligentną zabawę, która rozwija Twój mózg oraz zdolności poznawcze,
▸ zwiększyć swój poziom profesjonalizmu w zmiennych czasach poprzez opanowanie umiejętności improwizacji w biznesie.

04
Jak wyglądają warsztaty?

Kurs ma formę interaktywnych warsztatów stacjonarnych. Oznacza to, że zamiast siedzenia i notowania, będą gry, zabawy i oraz podstawowy ruch! Poprzez te ćwiczenia będziemy wyciągać wnioski na temat naszych nawyków działania i emocji. Będziemy się rozwijać, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

05
Kto prowadzi

Łukasz Ławniczak - współzałożyciel Centralnej Spółdzielni Komediowej - klubu komedii w samym sercu Warszawy. Posiada wykształcenie pedagogiczne oraz aktorskie. Z zawodu programista, z serca improwizator. Szkoli się w tej dziedzinie od 2007 roku. Brał udział w warsztatach improwizacji u nauczycieli m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Francji.


06
Opinie uczestników:
  • "Każda chwila spędzona na warsztacie budowała moją pewność siebie i zdejmowała tremę." Kuba Szulc, Specjalista, Firma Rehau Sp. z o.o.
  • "Improwizacja otwiera głowę na nowe rzeczy, emocje, doświadczenia." Justyna Lipska, HR Business Partner, REHAU Sp. z o.o.
  • „Bardzo się cieszę, ze wzięłam udział w warsztatach impro. Dzięki nim otworzyłam się jeszcze bardziej na bycie uważną i dawanie przestrzeni współpracownikom. Pod okiem doświadczonego trenera miałam okazję eksperymentować - improwizować, dzięki czemu mogłam przełamać utarte schematy w swoim działaniu :) Atmosfera warsztatu jest świetna, spotkanie daje dużego energetycznego kopa, a 2 godziny mijają jak 30 minut." Miłka Cichosz, UX Designer/Researcher, Intent
07
BEZPIECZEŃSTWO EPIDEMIOLOGICZNE

Przed wejściem na salę każdy z uczestników będzie proszony o pisemne zdeklarowanie się, że nie przebywa na kwarantannie oraz nie jest objęty/ta nadzorem sanitarnym, jak również w ostatnich 14 dniach nie zaobserwował/a u siebie objawów COVID-19. Podczas trwania zajęć, uczestnicy będą proszeni o zdjęcie maseczek ochronnych. W sali, w której odbywają się zajęcia będzie znajdował się płyn dezynfekujący do dyspozycji wszystkich uczestników.

Formuła zajęć może ulec zmianie w oparciu o aktualną sytuację epidemiologiczną i aktualne rozporządzenia - w przypadku braku możliwości organizacji kursu w formule stacjonarnej zajęcia będą przeprowadzone w postaci zajęć online w tych samych terminach.

08
obserwuj nas