Improwizacja dla managerów #1 - poniedziałki - Trójmiasto

6 zajęć stacjonarnych (poniedziałki)
01
Szczegóły organizacyjne
Formuła kursu
zajęcia stacjonarne - cykl zajęć
TERMINY ZAJĘĆ
poniedziałki - 16.05 | 23.05 | 30.05 | 06.06 | 13.06 | 20.06
GODZINY ZAJĘĆ
18:00 - 20:00
LOKALIZACJA
Goyki Art Inkubator - Jakuba Goyki 3, 81-706 Sopot
LICZEBNOŚĆ GRUPY
max. 16 osób
CENA
960 pln
Zapisz się
01
Opis kursu

Rozwiń swoje kompetencje miękkie, inteligencję emocjonalną oraz umiejętność skutecznego działania bez schematu podczas interaktywnych warsztatów improwizacji stosowanej z I’MPRO IMPRO jednocześnie świetnie się bawiąc.

Improwizacja stosowana to metoda warsztatowa łącząca luźne ćwiczenia scenicznej improwizacji teatralnej wraz z ich praktycznym zastosowaniem w profesjonalnym świecie. Dzięki takim zajęciom w przyjemny sposób można rozwijać umiejętność skutecznego działania bez schematu, swoją inteligencję emocjonalną oraz takie kompetencje miękkie jak współpraca, kreatywność oraz pewność siebie. 

02
Dlaczego warto

Zajęcia z improwizacji stosowanej znajdują się w programach takich prestiżowych uniwersytetów jak Massachusetts Institute of Technology (MIT), Stanford czy Uniwersytet Kalifornijski (UCLA). Improwizacji uczą się także przyszli liderzy na kierunkach MBA, a także pracownicy najlepiej rozpoznawalnych firm np. Google, Microsoft czy Pixar. Dlaczego? Ponieważ impro łączy praktyczny rozwój kluczowych kompetencji miękkich (błyskotliwość, uważność, pewność siebie, etc.) z interaktywną, luźną formułą zajęć.

03
dla kogo?

Dla każdego, kto chce rozwinąć swoje kompetencje miękkie, inteligencję emocjonalną i nauczyć się działać skuteczniej w zmiennym/niepewnym środowisku - przy okazji dobrze się bawiąc.

Do udziału w warsztacie nie jest potrzebne żadne doświadczenie i każdy jest mile widziany.

04
co będziemy robić?

Kurs ma formę interaktywnych warsztatów. Oznacza to, że zamiast siedzenia i notowania, będą gry, zabawy i odrobina ruchu. Poprzez te ćwiczenia będziemy wyciągać wnioski na temat naszych nawyków działania i emocji, które odczuwamy podczas nich. Będziemy się rozwijać, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

05
Kto prowadzi

Tomasz Marciniak - absolwent wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie im. Aleksandra Zelwerowicza oraz wydziału aktorskiego Drama Centre London. Występował m.in. w Cochrane Theatre w Londynie oraz Teatrze Narodowym w Warszawie. Absolwent Advanced Leadership Program for Top Talents organizowanego przez Center For Leadership. W 2010 założył Act and Play – pierwszą w Polsce placówkę zajmującą się rozwojem kompetencji osobistych u dzieci i młodzieży metodami teatru improwizacji i dramy. Przeprowadził setki warsztatów rozwojowych. Improwizacji uczył się w warszawskiej Szkole Impro oraz io West w Los Angeles.


06
Opinie o tym warsztacie
  • „Bardzo podobały mi się warsztaty improwizacji stosowanej z I'MPRO IMPRO. Polecam je wszystkim, którzy chcą się więcej dowiedzieć o swoich własnych nawykach i schematach, które kształtują ich współpracę z innymi. Można sporo zaobserwować, można też popłakać się ze śmiechu. Sytuacja mocno edukacyjna, a zarazem jakże przyjemna!” Agnieszka, uczestniczka warsztatów na SLOT Festival
  • „Warsztaty improwizacji pokazują jak radzić sobie z niespodziewanymi sytuacjami, bez przygotowywania się, ale działając z empatią i otwartością. Rozwijają umiejętności komunikacji, współpracy i kreatywnego myślenia. Uczą uważności na innych, ale przede wszystkim siebie i swoje emocje. A to wszystko osadzone w biznesowym kontekście, z dużą dawką humoru i treningiem wdzięczności na początku każdych zajęć :) Polecam wszystkim, introwertykom również ;)" Ewa Ogrodowska, Allegro
  • „Bardzo się cieszę, ze wzięłam udział w warsztatach impro. Dzięki nim otworzyłam się jeszcze bardziej na bycie uważną i dawanie przestrzeni współpracownikom. Pod okiem doświadczonego trenera miałam okazję eksperymentować - improwizować, dzięki czemu mogłam przełamać utarte schematy w swoim działaniu :) Atmosfera warsztatu jest świetna, spotkanie daje dużego energetycznego kopa, a 2 godziny mijają jak 30 minut." Miłka Cichosz, UX Designer/Researcher, Intent
07
BEZPIECZEŃSTWO EPIDEMIOLOGICZNE

Przed wejściem na salę każdy z uczestników będzie proszony o pisemne zdeklarowanie się, że nie przebywa na kwarantannie oraz nie jest objęty/ta nadzorem sanitarnym, jak również w ostatnich 14 dniach nie zaobserwował/a u siebie objawów COVID-19. Podczas trwania zajęć, uczestnicy będą proszeni o zdjęcie maseczek ochronnych. W sali, w której odbywają się zajęcia będzie znajdował się płyn dezynfekujący do dyspozycji wszystkich uczestników.

Formuła zajęć może ulec zmianie w oparciu o aktualną sytuację epidemiologiczną i aktualne rozporządzenia - w przypadku braku możliwości organizacji kursu w formule stacjonarnej zajęcia będą przeprowadzone w postaci zajęć online w tych samych terminach.

08
obserwuj nas