Kurs improwizacji stosowanej #1 poniedziałki - Trójmiasto

6 zajęć stacjonarnych (poniedziałki)
01
Szczegóły organizacyjne
Formuła kursu
zajęcia stacjonarne - cykl zajęć
TERMINY ZAJĘĆ
poniedziałki - 17.10 | 24.10 | 7.11 | 14.11 | 21.11 | 28.11
GODZINY ZAJĘĆ
18:00 - 20:30
LOKALIZACJA
Goyki Art Inkubator - Jakuba Goyki 3, 81-706 Sopot
LICZEBNOŚĆ GRUPY
max. 16 osób
CENA
960 pln
Zapisz się
01
Opis kursu

Stresujesz się kiedy coś idzie niezgodnie z planem? Chcesz działać skutecznie w niezaplanowanych sytuacjach? Dołącz do praktycznego kursu improwizacji stosowanej dla biznesu i rozwijaj swoje kompetencje interpersonalne jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc!

Zajęcia z improwizacji stosowanej znajdują się w programach takich prestiżowych uniwersytetów jak Massachusetts Institute of Technology (MIT), Stanford czy Uniwersytet Kalifornijski (UCLA). Improwizacji uczą się także przyszli liderzy na kierunkach MBA, a także pracownicy najlepiej rozpoznawalnych firm np. Google, Microsoft czy Pixar. Dlaczego? Ponieważ impro łączy praktyczny rozwój kluczowych kompetencji miękkich (błyskotliwość, uważność, pewność siebie, etc.) z interaktywną, luźną formułą zajęć.

02
program kursu

Kurs składa się z 6 warsztatów realizowanych w kameralnej, stałej grupie. Każde zajęcia poświęcone są odrębnemu tematowi.
Pomiędzy spotkaniami pracujesz indywidualnie - eksperymentując z konceptami i narzędziami z zajęć. Dzięki temu łatwo możesz wdrażać nowe techniki do swojej codzienności.

  1. Planowie i spontaniczność
  2. Współpraca i zespołowość
  3. Perfekcjonizm i unikanie błędów
  4. Kreatywność i innowacyjność
  5. Inteligencja emocjonalna i komunikacja
  6. Elastyczność i umiejętność improwizacji


03
dla kogo?

Ten kurs jest dla Ciebie jeśli chcesz:

zniwelować swój stres i przestać nadmiernie planować wszystkie możliwe scenariusze,

▸ zwiększyć swoją elastyczność i czuć spokój w zaskakujących sytuacjach,

▸ rozwinąć swoją inteligencję emocjonalną, aby lepiej rozumieć siebie i innych ludzi,

zwinnie zarządzać zespołem i świadomie tworzyć zdrową kulturę organizacyjną,

▸ rozwinąć swoje kompetencje komunikacyjne, aby lepiej dogadywać się z klientami i współpracownikami,

▸ rozwinąć swoją kreatywność, aby myśleć nieszablonowo i twórczo rozwiązywać problemy,

▸ lepiej współpracować z innymi, aby osiągać lepsze wyniki i czerpać większą satysfakcję z pracy,

▸ zwiększyć swoją spontaniczność, aby wykorzystywać więcej humoru w swoich codziennych aktywnościach,

▸ doskonalić się poprzez inteligentną zabawę, która rozwija Twój mózg oraz zdolności poznawcze,

▸ zwiększyć swój poziom profesjonalizmu w zmiennych czasach poprzez opanowanie umiejętności improwizacji w biznesie.

04
Jak wyglądają warsztaty?

Kurs ma formę interaktywnych warsztatów. Oznacza to, że zamiast siedzenia i notowania, będą gry, zabawy i odrobina ruchu. Poprzez te ćwiczenia będziemy wyciągać wnioski na temat naszych nawyków działania i emocji, które odczuwamy podczas nich. Będziemy się rozwijać, ale przede wszystkim dobrze się bawić.

05
Kto prowadzi

Tomasz Marciniak - absolwent wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie im. Aleksandra Zelwerowicza oraz wydziału aktorskiego Drama Centre London. Występował m.in. w Cochrane Theatre w Londynie oraz Teatrze Narodowym w Warszawie. Absolwent Advanced Leadership Program for Top Talents organizowanego przez Center For Leadership. W 2010 założył Act and Play – pierwszą w Polsce placówkę zajmującą się rozwojem kompetencji osobistych u dzieci i młodzieży metodami teatru improwizacji i dramy. Przeprowadził setki warsztatów rozwojowych. Improwizacji uczył się w warszawskiej Szkole Impro oraz io West w Los Angeles.

06
Opinie uczestników:

„Bardzo podobały mi się warsztaty improwizacji stosowanej z I'MPRO IMPRO. Polecam je wszystkim, którzy chcą się więcej dowiedzieć o swoich własnych nawykach i schematach, które kształtują ich współpracę z innymi. Można sporo zaobserwować, można też popłakać się ze śmiechu. Sytuacja mocno edukacyjna, a zarazem jakże przyjemna!” Agnieszka, uczestniczka warsztatów na SLOT Festival

„Warsztaty improwizacji pokazują jak radzić sobie z niespodziewanymi sytuacjami, bez przygotowywania się, ale działając z empatią i otwartością. Rozwijają umiejętności komunikacji, współpracy i kreatywnego myślenia. Uczą uważności na innych, ale przede wszystkim siebie i swoje emocje. A to wszystko osadzone w biznesowym kontekście, z dużą dawką humoru i treningiem wdzięczności na początku każdych zajęć :) Polecam wszystkim, introwertykom również ;)" Ewa Ogrodowska, Allegro

„Bardzo się cieszę, ze wzięłam udział w warsztatach impro. Dzięki nim otworzyłam się jeszcze bardziej na bycie uważną i dawanie przestrzeni współpracownikom. Pod okiem doświadczonego trenera miałam okazję eksperymentować - improwizować, dzięki czemu mogłam przełamać utarte schematy w swoim działaniu :) Atmosfera warsztatu jest świetna, spotkanie daje dużego energetycznego kopa, a 2 godziny mijają jak 30 minut." Miłka Cichosz, UX Designer/Researcher, Intent

07
BEZPIECZEŃSTWO EPIDEMIOLOGICZNE

Przed wejściem na salę każdy z uczestników będzie proszony o pisemne zdeklarowanie się, że nie przebywa na kwarantannie oraz nie jest objęty/ta nadzorem sanitarnym, jak również w ostatnich 7 dniach nie zaobserwował/a u siebie objawów COVID-19. W sali, w której odbywają się zajęcia będzie znajdował się płyn dezynfekujący do dyspozycji wszystkich uczestników. Formuła zajęć może ulec zmianie w oparciu o aktualną sytuację epidemiologiczną i aktualne rozporządzenia - w przypadku braku możliwości organizacji kursu w formule stacjonarnej zajęcia będą przeprowadzone w postaci zajęć online w tych samych terminach.

08
obserwuj nas